در این لحظات پایانی سال امیدوارم حال دلتون خوب باشه. بدون شک همه ما در این لحظات پایانی به سالی که گذشت فکر می کنیم، اینکه چگونه سالی بود؟ اما باید این موضوع رو در نظر داشته باشیم که :
 گاهی اتفاقاتی در زندگی ما رخ می دهد که ما هیچ نقشی در آن نداریم. من اسم این اتفاقات رو حکمت خدا یا آزمایش الهی می گذارم. تنها کاری که در برابر این این اتفاقات می توان کرد صبوری و پذیرش این اتفاقات است. فقط باید فکر کنیم چگونه می توان از این اتفاقات برای ادامه زندگی درس گرفت یا چه پیامی می توانند برای ما داشته باشند. برای مثال مرگ عزیزان که بسیار رنج اور است. دو درس در این مسئله وجود دارد. یک: همه ما روزی از این دنیا می رویم و دو: با مرگ یک عزیز یاد می گیریم قدر بقیه عزیزان زندگیمان را بهتر و بیشتر بدانیم. می دانم بسیار سخت است اما گاهی برای ادامه زندگی چاره ای جز پذیرش نداریم.
 همه اتفاقات سالی که گذشت می توانند ما را به سوی بهتر شدن هدایت کنند. مهم برداشتها و نگاه ما به آن اتفاق است.
اتفاقاتی که خودمان مسئول آنها هستیم. تصمیم ها و انتخابهای ما در زندگی آینده ما را می سازد. اگر انتخابهای خوبی داشتیم پس سالی که گذشت، سال خوبی بوده است. برای اینکه انتخابهای بهتری داشته باشیم باید آگاهی مان را افزایش دهیم و این کار با مطالعه، آموزش و مشورت با افراد متخصص امکان پذیر است. امیدوارم سال جدید برای همه ایرانیان سرشار از سلامتی، سرور و ثروت باشد. با نگرشی مثبت این سال را آغاز کنیم و به قول استاد، چشمها را باید شست، جور دیگر باید دید.
 هم اکنون تکرار کنید خیر و نیکی در سال جدید از همه طرف به سویم می آید و سالی سرشار از سلامتی، نیکویی و ثروت دارم.
بهترینها را برایتان آرزو می کنم. متشکرم. مهربونی خدا همراهتون. بادلی هستم شیدا بادلی.

بدود دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *